Lista gatunków nie powiązanych z atlasem

  • id=860 ( E )
  • id=5651 aa ( E )
  • id=2365 Agaricus macrosporus ( E )
  • id=4044 Asthena albulata ( E )
  • id=4046 Asthena anseraria ( E )
  • id=4045 Asthena anseraria ( E )
  • id=4043 Azanus jesous ( E )
  • id=3986 Czubajka czerwieniejąca odmiana ogrodowa ( E )
  • id=3990 czubajka czerwieniejąca odmiana ogrodowa ( E )
  • id=4459 Drobnoporek watowaty ( E )
  • id=4036 Drobnoporek łagodny ( E )
  • id=5851 Entoloma plebejum ( E )
  • id=4093 Eupithecia abbreviata ( E )
  • id=5662 Jodła pospolita ( E )
  • id=3988 Macrolepiota rachodes var. bohemica ( E )
  • id=3991 Macrolepiota rachodes var. bohemica ( E )
  • id=3994 Melanelixia fuliginosa (Fr. ex Duby) O. Blanco, A. Crespo, Divakar, Essl., D. Hawksw. & Lumbsch ( E )
  • id=3995 Melanelixia fuliginosa (Fr. ex Duby) O. Blanco, A. Crespo, Divakar, Essl., D. Hawksw. & Lumbsch ( E )
  • id=2361 Muchomor jadowity ( E )
  • id=4523 Nazwa polska ( E )
  • id=4522 Nazwa polska ble ( E )
  • id=4400 Pasiphila debiliata Grotnik jagodnik ( E )
  • id=2355 Pieczarka wielkozarodnikowa ( E )
  • id=4263 Pieris bryoniae ( E )
  • id=2362 Podgrzybek ( E )
  • id=2638 Stereum ochraceoflavum Skórnik gałązkowy ( E )
  • id=2363 test ( E )
  • id=4101 Trachea atriplicis Agatówka łobodnica ( E )
  • id=5305 Trametes atrovirens ( E )
  • id=2364 Uchówka brązowa ( E )
  • id=4520 Zygaena trifolii Kraśnik pięcioplamek ( E )
  • id=3782 Łatownica potokowa ( E )
  • id=2391 aaa aaa ( E )
  • id=5570 Almillaria albolanaris ( E )
  • id=5571 Drewniczka drobnopora Schizopora flavipora ( E )
  • id=3999 Dzwonkówka ochrowa Entoloma centratum ( E )
  • id=5875 Lichenoconium erodens ( E )
  • id=2390 test kolejny ( E )
  • id=2423 Wielosporek weroński Acarospora veronensis A. Massal. ( E )
  • id=799 Agaricus depauperatus ( E )
  • id=820 Agaricus excellens ( E )
  • id=726 Boletus fragrans ( E )
  • id=973 Coprinus erythrocephalus ( E )
  • id=5573 Drewniczka drobnopora xxx ( E )
  • id=770 Geastrum pseudolimbatus ( E )
  • id=433 Geopora arenosa ( E )
  • id=752 Russula rosea [Russula lepida] ( E )
  • id=1777 Agaricus porphyrizon Pieczarka liliowoczerwona ( E )
  • id=982 Amanita franchetii (syn. aspera) ( E )
  • id=5577 Anthina flammea ( E )
  • id=5928 Białak gorzki [Drobnoporek gorzki] Postia stiptica ( E )
  • id=531 blaszkowiec drobnozarodnikowy Lenzites betulina ( E )
  • id=653 Blaszkowiec drobnozarodnikowy Lenzites betulina ( E )
  • id=26 Boczniak czapeczkowaty* ( E )
  • id=42 Boczniak dębowy Pleurotus dryinus(Pers.) P. Kumm. ( E )
  • id=206 Boczniak lejkowaty* ( E )
  • id=5389 Boczniak topolowy Pleurotus calypatrus ( E )
  • id=1318 Bolbitius titubans ( E )
  • id=637 Borowik brzozowy Boletus betulicola ( E )
  • id=691 Borowik ciemnobrązowy Boletus aereus ( E )
  • id=477 borowik termitowaty test ( E )
  • id=1117 Bovista colorata Kurzawka barwna ( E )
  • id=1258 Byssonectria fusispora ( E )
  • id=1878 Cantharellula umbonata Pieprzniczka szarawa ( E )
  • id=679 Cantharellus amethysteus Pieprznik ametystowy ( E )
  • id=686 Cantharellus aurora Pieprznik żółtawy ( E )
  • id=1260 Cheilymenia stercorea ( E )
  • id=1907 Clavaria purpurea Goździeniec purpurowy ( E )
  • id=1313 Clavulinopsis fusiformis Goździeniowiec wrzecionowaty ( E )
  • id=1509 Clitocybe dealbata ( E )
  • id=1503 Clitocybe gallinacea ( E )
  • id=1659 Conocybe digitalina ( E )
  • id=1990 Coprinus angulatus Czernidłak kanciastozarodnikowy ( E )
  • id=1991 Coprinus aphthosus Czernidłak wierzbowy ( E )
  • id=958 Coprinus xanthotrix ( E )
  • id=1591 Cordyceps gracilis ( E )
  • id=1052 Coriolopsis trogii Włochatka jasna ( E )
  • id=2207 Cortinarius xanthocephalus Zasłonak cytrynowożółty ( E )
  • id=2209 Cotilidia pannosa Czarkówka rozetkowa ( E )
  • id=576 Cystoderma amianthinum Ziarnówka ochrowożółta ( E )
  • id=51 Czarka szkarłatna Sarcoscypha coccinea ( E )
  • id=111 Czernidłak ozdobny ( E )
  • id=667 Czernidłak srokaty Coprinus lagopus ( E )
  • id=3783 Czernidłak szorstkospory Coprinus alopecius ( E )
  • id=3955 Czubajeczka ostrołuskowa Lepiota aspera ( E )
  • id=2998 Czubajeczka ostrołuskowa Lepiota aspera ( E )
  • id=112 Czyreń dębowy Phellinus robustus (P.Karst.) Bourd ex Galz. ( E )
  • id=121 Czyreń kropkowany Phellinus punctatus (Fr.) Pilát ( E )
  • id=319 Dzwonkówka niebieskawa Entoloma nitidum ( E )
  • id=4029 Dzwonkówka torfowiskowa Entoloma elodes ( E )
  • id=1566 Flammulina fennae Płomiennica letnia ( E )
  • id=1063 Ganoderma pfeifferi Lakownica czerwonawa ( E )
  • id=157 Gąska zielonka Tricholoma equestre ( E )
  • id=1569 Geastrum badium Gwiazdosz bury ( E )
  • id=1256 Geopora arenosa Zagrzebka piaskowa ( E )
  • id=63 Gmatwek brzozowy Daedalea betulina (L.ex Fr.)Fr ( E )
  • id=118 Gmatwica chropowata Deadeleopsis confragosa (Bolt.:Fr.) ( E )
  • id=915 Gołąbek ceglastoczerwony Russula velenovskyi ( E )
  • id=93 Gołąbek fiołkowonogi Russula violeipes ( E )
  • id=96 Gołąbek kruchy Russula fragilis ( E )
  • id=632 Gołąbek niemiły Russula subfoetens ( E )
  • id=629 Gołąbek niemiłytermitus pospolitus /I> ( E )
  • id=751 Gołąbek śliczny Russula rosea ( E )
  • id=666 Grzybówka złototrzonowa Mycena renati ( E )
  • id=671 Gwiazdosz długoszyjkowy Geastrum pectinatum ( E )
  • id=158 Głownia kukurydzy Ustilago maydis ( E )
  • id=1403 Helvella costifera ( E )
  • id=1404 Helvella leucomelaena ( E )
  • id=1087 Hełmówka błotna Galerina paludosa ( E )
  • id=5598 Holwaya mucida ( E )
  • id=116 Huba sosnowa - Phellinus pini (Thore) Piłat ( E )
  • id=1423 Hygrocybe calciphilia ( E )
  • id=1189 Hygrocybe coccinea Wilgotnica szkarłatna ( E )
  • id=1405 Hygrocybe irrigata ( E )
  • id=1169 Hygrophorus discoxanthus Wodnicha żółknąca ( E )
  • id=1171 Hygrophorus gliocysclus Wodnicha grubiopierścieniowa ( E )
  • id=1170 Hygrophorus hedrychii ( E )
  • id=1095 Inonotus hispidus Błyskoporek szczotkowaty ( E )
  • id=123 Kisielec karmelowy Exidia saccharina (Alb. ex Schw.) Fr ( E )
  • id=3004 Kolczateczek drobny. Humaria fusispora ( E )
  • id=2117 Kopułek śnieżny Camarophyllus niveus ( E )
  • id=540 Kruchaweczka wąskoblaszkowa Psathyrella spadiceogrisea ( E )
  • id=1242 Kustrzebka pęcherzykowata Peziza vesiculosa ( E )
  • id=1461 Leccinum rotundifoliae ( E )
  • id=584 Leucoagaricus leucothites Pieczareczka różowoblaszkowa ( E )
  • id=1104 Lycoperdon ericaceum Purchawka wrzosowa ( E )
  • id=557 Maślak trydencki Suillus tridentinus ( E )
  • id=536 Maślanka łagodnia Hypholoma capnoides ( E )
  • id=1257 Melastiza cornubiensis ( E )
  • id=1743 Mleczaj niesmaczny Lactarius insulsus ( E )
  • id=650 Mleczaj płowy Lactarius helvus ( E )
  • id=1028 Mycena epipterygia ( E )
  • id=1008 Mycena galopus Grzybówka mleczajowa ( E )
  • id=902 Mycena polygramma ( E )
  • id=763 Mycenastrum corium Grzybogwiazd skórzasty ( E )
  • id=1575 Nidularia deformis Gniazdnica kulista ( E )
  • id=210 Oranżowiec bladożółty* ( E )
  • id=1248 Otidea alutacea ( E )
  • id=1246 Otidea leporina ( E )
  • id=1245 Pachyella babingtonii ( E )
  • id=1237 Peziza granulosa ( E )
  • id=1221 Peziza limnaea ( E )
  • id=1092 Phlebia tremellosa Żylak trzęsakowaty ( E )
  • id=1430 Pholiota albocrenulata Łuskwiak karbowany ( E )
  • id=1452 Pholiota alnicola Łuskwiak żółty ( E )
  • id=5633 Physarum citrinum Maworek cytrynowożółty ( E )
  • id=678 Pieprznik ametystowy Cantharellus amethysteus ( E )
  • id=269 Pieprznik czarniawy Cantharellus melanoxeros ( E )
  • id=136 Pieprznik siarkowy Polypilus sulphureusP. Karst. ( E )
  • id=684 Pieprznik żółtawy Cantharellus aurora ( E )
  • id=1597 Pieprznik żyłkowany ( Pieprznik żółtawy ) Cantharellus aurora ( E )
  • id=1768 Pleurotus ostreatus (cultivated vorm) ( E )
  • id=1769 Pleurotus ostreatus var. columbrinus ( E )
  • id=1325 Polyporus mori Żagiew morwowa ( E )
  • id=1273 Psilocybe aeruginosa Łysiczka niebieskozielona ( E )
  • id=1274 Psilocybe albonitens Łysiczka biaława ( E )
  • id=1272 Psilocybe apelliculosa ( E )
  • id=1696 Psilocybe apelliculosa ( E )
  • id=1275 Psilocybe aztecorum ( E )
  • id=1276 Psilocybe azurescens ( E )
  • id=1277 Psilocybe caerulea - Łysiczka niebieskawa [ Pierścieniak modry]* ( E )
  • id=1278 Psilocybe caerulescens ( E )
  • id=1279 Psilocybe chionophila ( E )
  • id=1280 Psilocybe coronilla Łysiczka murawowa ( E )
  • id=1281 Psilocybe crobula Łysiczka drobna ( E )
  • id=1282 Psilocybe elongata Łysiczka torfowiskowa ( E )
  • id=1283 Psilocybe fascicularis Łysiczka trująca ( E )
  • id=1284 Psilocybe fimetaria ( E )
  • id=1285 Psilocybe inquilina Łysiczka stożkowata ( E )
  • id=1286 Psilocybe inuncta Łysiczka kruchaweczkowata ( E )
  • id=1287 Psilocybe magica ( E )
  • id=1288 Psilocybe merdaria Łysiczka pomiotowa ( E )
  • id=1289 Psilocybe merdicola ( E )
  • id=1290 Psilocybe mexicana ( E )
  • id=1291 Psilocybe moelleri ( E )
  • id=1292 Psilocybe novae-zelandiae ( E )
  • id=1293 Psilocybe phyllogena Łysiczka mitrowatozarodnikowa ( E )
  • id=1294 Psilocybe pratensis ( E )
  • id=1295 Psilocybe pseudobullacea ( E )
  • id=1296 Psilocybe quebecensis ( E )
  • id=1297 Psilocybe scobicola ( E )
  • id=1298 Psilocybe strictipes Łysiczka błotna ( E )
  • id=1299 Psilocybe stuntzii ( E )
  • id=1300 Psilocybe subaeruginascens ( E )
  • id=1301 Psilocybe subcoprophila ( E )
  • id=1302 Psilocybe subcubensis ( E )
  • id=1860 Psilocybe subericaea Łysiczka ochrowopłowa ( E )
  • id=1304 Psilocybe subericaea Łysiczka ciemnobrązowa ( E )
  • id=1303 Psilocybe subericaea Łysiczka ochrowopłowa ( E )
  • id=1305 Psilocybe subviscida var. velata ( E )
  • id=1306 Psilocybe tampanensis ( E )
  • id=1307 Psilocybe velifera Łysiczka wysokogórska ( E )
  • id=1259 Pyronema omphalodes ( E )
  • id=135 Płachcianka siarkowa Polyporus sulphureus ( E )
  • id=1255 Scutellinia barlae ( E )
  • id=1254 Scutellinia hyporborea ( E )
  • id=1253 Scutellinia minor ( E )
  • id=1251 Scutellinia paludicola ( E )
  • id=1252 Scutellinia trechispora Włośniczka szorstkozarodnikowa ( E )
  • id=2553 Skórowiec żółtobrązowy Cystostereum murrayi ( E )
  • id=5649 Sosna zwyczajna JPinus silvestris ( E )
  • id=5650 Sosna zwyczajna JPinus silvestris ( E )
  • id=1427 Stropharia caerulea Łysiczka niebieskawa ( E )
  • id=1714 Stropharia caerulea Łysiczka niebieskawa ( E )
  • id=1431 Stropharia squamosa Łysiczka łuskowata ( E )
  • id=837 Strzępiak gruszkowonny Inocybe fraudans ( E )
  • id=3087 Strzępnik bzowy Lyomyces sambuci ( E )
  • id=696 Tarzetta catinus ( E )
  • id=1250 Tarzetta cupularis ( E )
  • id=197 Trąbka kłaczkowata Tubaria consperesa (Pers.) Fayod ( E )
  • id=1498 Tremella vaccinum ( E )
  • id=942 Tricholoma cnista ( E )
  • id=923 Tricholoma helviodor ( E )
  • id=919 Tricholoma subannulatum ( E )
  • id=1261 Trichophaeopsis bicuspis ( E )
  • id=5799 Trzęsak kulistozarodnikowy Tremella globospora ( E )
  • id=5629 Tuber excavatum ( E )
  • id=16 Twardówka bobrza - Lentinellus castoreus (FR.) Konrad&Maubl. ( E )
  • id=2420 Usnea hirta Brodaczka kępkowa ( E )
  • id=1106 Vascellum pratense Purchaweczka spłaszczona ( E )
  • id=132 Wielogłówka listkowata Polypilus frondosus(Dicks. ex Fr.) P. Karst. ( E )
  • id=664 Wodnicha późna Hygrophorus hypothejus ( E )
  • id=119 Wrośniak chropowaty Trametes confragosa (Bolt. ex Fr.) Jorst. ( E )
  • id=115 Wrośniak sosnowy - Trametes pini ( E )
  • id=20 Żagwica listkowata Giifola frondosa (Dicks. ex Fr.) S. F. Gray ( E )
  • id=237 Żagwica listkowata Grifola frondosa ( E )
  • id=134 Żagwica siarkowa Grifola sulphurea(Bull. ex Fr.) Pil. ( E )
  • id=222 Zasłonak niebieskawy Cortinarius coerulescens ( E )
  • id=1073 Zasłonak wonny Cortinarius traganus ( E )
  • id=575 Ziarnówka ochrowożółta Cystoderma amianthinum ( E )
  • id=1036 Złotoporek niemiły Aurantioporus fissilis ( E )
  • id=241 Łopatnica żółtawa Spathularia flavida ( E )
  • id=663 Łopatnica żółtawa Spathularia flavida ( E )