Katalog stron » Regulamin

1. Każdy użytkownik może zgłosić swoją stronę do Katalogu Stron.
2. Aby strona została dodana do katalogu konieczna jest akceptacja tego regulaminu.
3. Nie dodajemy do Katalogu stron zawierających treści sprzeczne z prawem polskim i międzynarodowym.
4. Nie zamieszczamy odnośników do witryn zawierających treści rasistowskie, faszystowskie, propagujące przemoc, wzywające do nienawiści na tle religijnym, rasowym, wyznaniowym, a także stron propagujących treści uznane powszechnie za naganne moralnie, erotyczne i pornograficzne oraz naruszających zasady etyczne.
5. Nie dodajemy do Katalogu stron w budowie lub niezawierających prawie żadnej treści. Serwisy bukmacherskie, strony związane z zarabaniem w Internecie, toplisty również NIE będą akceptowane.
6. Nie dodajemy do Katalogu stron o innym adresie domenowym a kierującym do tej samej strony co inna istniejąca już w Katalogu. Nie akceptujemy również podstron!
7. Staramy się dodawać strony z zawartością i jeżeli stona jest jednostronna w postaci wizytówki internetowej, również nie zostanie dodana.
8. Strony, które naruszają warunki regulaminu będą usuwane bez powiadomienia zgłaszającego.
9. Strony o zarabianiu w internecie, aby zostały dodane muszą umieścić koniecznie link zwrotny na swoich stronach, bez linku zwrotnego na stronie o zarabianiu - takie wpisy są automatycznie usuwane i blokowany jest ich adres przed kolejnym dodaniem. Link musi być dodany przed zgłoszeniem strony do katalogu. Jeżeli Twoja strona jest już zablokowana to poinformuj mnie o tym mailem (adres poniżej) z podaniem gdzie jest link zwrotny.
10. Treść strony musi być zgodna z kategorią, do jakiej została zgłoszona.
11. Redaktorzy zastrzegą sobie prawo do zmiany regulaminu.
 


Strona była przygotowywana przez 0.04 sekund, wykonanych zapytań SQL: 164